Projekty rodinných domů

Dle Vašich individuálních potřeb vytvoříme kompletní stavební část projektu na Váš rodinný dům. Naši projektanti jsou schopni Vám navrhnout přízemní rodinný dům, s obytným podkrovím nebo vícepatrový dům. Zpracujeme pro Vás projekt vhodný jak pro dřevostavbu, tak pro klasickou zděnou stavbu.

Naše služby zahrnují dokumentaci pro územní rozhodnutí, navazující dokumentaci pro stavební povolení. Samozřejmostí je možnost vyřízení souhlasu ke stavbě od správců sítí a dotčených orgánů. V případě Vašeho zájmu zpracujeme také dokumentaci pro provedení stavby a projekt pro realizaci stavby (v rámci naší společnosti nabízíme službu samotné realizace stavby).

Naše zkušenosti můžete využít i v případě, kdy chcete Váš stávající dům zrekonstruovat či rozšířit o nástavbu/přístavbu. Jsme schopni zajistit nejen kompletní projektovou část pro rekonstrukci, ale i případnou dokumentaci bouracích prací. Poradíme Vám s možností rozšíření kompozice Vašeho domu a tím tak efektivního využití nezastavěných ploch Vašeho pozemku.

Váš domov má být místem, kde budete v bezpečí a spokojeni. My jsme tu, abychom Vám s tím pomohli.