Zateplení střechy, podkroví

Jako na všech viditelných věcech na rodinném domě nejde samozřejmě ani při zastřešení 'jen o vlastnosti'. Zastřešení v kombinaci se zateplením dávají Vašemu novému bydlení celkovou vizáž. Ať jsou ostatní věci na domě zrealizované jakkoli dobře a nepodaří se to se zastřešením, případně fasádou nikdo na Váš dům nebude ukazovat v dobrém a stejný bude i Váš osobní pocit.

Izolace a oprava střechy je nejdůležitějším prvkem při celkové rekonstrukci objektu. Kvalitní střecha slouží jednak k hydroizolaci, tedy aby do objektu nezatékalo, a také k termoizolaci, která chrání před úniky tepla v této části objektu. Hydroizolace střechy je nejnáročnější částí rekonstrukce a proto je třeba dbát na to, aby tyto činnosti prováděli pouze zkušení pracovníci. Co je to vlastně hydroizolace? Hydroizolace je vrstva, která brání a zamezuje pronikání vody v jakémkoliv skupenství do vnitřních prostor či stavebních konstrukcí objektu. V dnešní době se na hydroizolaci plochých střech nejčastěji využívají hydroizolační vrstvy z měkčeného PVC (mPVC) a méně často složené z jednoho nebo více nastavitelných asfaltových pásů.

Opravy plochých střech dokážeme zajistit od samého počátku až po konečnou realizaci. Provádíme všechny důležité kroky, které se nesmí při opravě střechy opomenout. Patří mezi ně statický posudek, zjištění rozsahu sanace původních materiálů, výběr vhodné tepelné izolace a všechny další potřebné úkony s tím související. Pomůžeme Vám s rekonstrukcí ploché střechy, zajistíme veškeré činnosti, které souvisejí s opravami kvalitně, rychle a precizně.

Proč zvolit půdní vestavbu či nadstavbu? Důvod je jednoduchý. Výstavbou bytů na stávajících bytových domech nebo v rodinném domě získáte nový byt v atraktivní lokalitě s možností vybudovat ho téměř s novými, často neotřelými dispozicemi. Další výhodou je okamžité užívání již zavedené infrastruktury.

Zateplení střechy a podkroví

Půdní vestavby

Při realizaci střešních staveb provádíme převážně montáže sádrokartonových konstrukcí renomovaných firem, kterými jsou pravidelně školeni naši pracovníci. Zároveň s realizací půdní vestavby provádíme zateplení půdních prostorů, opravy či výměny krovů, montáž střešních oken a kontrolu či opravu střešní krytiny.

Půdní vestavby

Střešní nástavby

Střešní nástavby patří mezi možné způsoby, jak efektivně přeměnit nevyužitou rovnou plochu střech a tím vytvořit nové obytné prostory i příjemnější a estetičtější prostředí. Zároveň jde o vhodný způsob, jak minimalizovat náklady na údržbu a opravy ploché střechy a zlepšit její tepelně izolační vlastnosti. Jde většinou o panelové domy, ale nástavba se dá realizovat i na veřejných budovách, včetně nemocnic, škol, na rodinných domech atd.

Vyřešíme problémy se zatékající střechou – stavebnicový konstrukční systém

Při použití stavebnicového konstrukčního systému se doba výstavby významně zkracuje, což je velkou výhodou zejména v jejím počátku. Systém lze úspěšně aplikovat na všechny ploché střechy, zejména je vhodný na všechny typy panelových domů, které se vybudováním nástavby vyhnou problémům se zatékající plochou střechou, získají zdarma zateplení stávající, z energetického hlediska většinou nevyhovující střechy, a další výhody plynoucí ze zvýšení počtu nájemníků v domě (snížení poměrných nákladů na provoz domu, zvýšení částky plynoucí do 'fondu oprav' atp.)

Jsme spolehlivým partnerem pro naše klienty