Úprava a realizace zahrady

Poskytujeme profesionální služby v oblasti zahradní architektury, údržby rodinných zahrad a čištění pozemků. Svým klientům nabízíme kvalitní závlahový systém pro zajištění rovnoměrné distribuce závlahové dávky.

Správný návrh, instalace a údržba automatického zavlažovacího systému Vám zajistí dlouhou životnost vysoce odolných a spolehlivých produktů. Automatický zavlažovací systém navíc zajistí zdravější vývoj rostlin trávníku či trávníkových koberců.

Terénní úpravy zahrad modelujeme s přírodním materiálem v podobě kamene, cihly či dřeva. Přetvořit prostor v okolí Vašeho domu na snadnou údržbou a příjemnou odpočinkovou zónu pro Vaši rodinu a přátele.

Naším cílem je dosažení atraktivního a moderního designu Vaší zahrady, který bude nejvíce vyhovující Vašim potřebám. Vytvoříme pro vás návrhové studie s rozmístěním prvků, resp. úplný projekt zahrnující výkresovou část, technické výkresy i vizualizace. Zaručujeme kvalitní úpravy zahrad prostřednictvím profesionálního zahradního a stavebního technického zařízení.

Jsme spolehlivým partnerem pro naše klienty