Montáž sádrokartonu, sádrokartonové příčky a sádrokartonové podhledy

Zabýváme se montáží sádrokartonu a sádrokartonových podhledů. Provádíme rekonstrukce pomocí sádrokartonu, čímž vyřešíme vaše starosti s rekonstrukcí či výstavbou rychle a kvalitně.

Montáž sádrokartonů nabízí mnoho výhod

Montáž sádrokartonu je oproti jiným stavebním systémem velmi rychlý a čistý proces při kterém se vyžaduje minimum vody. S tím jsou spojeny výhody, například možnost dříve malovat, pokládat podlahu a také se nám nevytvářejí podmínky pro plísně. Naopak sádrokartony a použité tmelící přípravky při suché výstavbě působí protiplísňovým efektem.

V sádrokartonových konstrukcích například jako jsou sádrokartonové příčky, sádrokartonové podhledy, předsazené příčky a půdní vestavby se dají velmi snadno instalovat rozvody elektrických zařízení či vody bez nepříjemného a zbytečného sekání do zdiva. Další velmi užitečná vlastnost spojená s montáží sádrokartonových systémů je vyšší zvuková a tepelná izolace která šetří místo což nám dovoluje zvětšit například jednotlivé místnosti v daném objektu.

Bohaté zkušenosti se sádrokartonovým materiálem uplatňujeme při realizaci nejrůznějších drobných i rozsáhlejších zakázek. S pomocí sádrokartonu dokážeme změnit dispoziční řešení domů, bytů, snížení stropu a bodové osvětlení na co slouží sádrokartonový strop, přeměnit půdní prostory, vybudovat krásnou koupelnu namísto původní umakartové, obložit z interiéru střešní okna či realizovat další přestavby na přání zákazníka.

Díky dlouholetým zkušenostem velmi dobře víme jak na montáž sádrokartonu, proto jsme schopni vyhovět vašim speciálním požadavkům na montáž sádrokartonu v interiéru. Pokud jste z Brna, Prahy, Bratislavy a okolí neváhejte nás kontaktovat i v případě že potřebujete montáž Minerálních podhledů.

Provádíme veškeré sádrokartonářské práce, např.: Sádrokartonové příčky, Předsazené stěny, Půdní vestavby, Střešní okna, Minerální podhledy, Snižování stropů pomocí sádrokartonu, Bytové příčky, stěny Kazetové stropy (podhledy) atd.

Využití sádrokartonu

 • Sádrokarton na strop
  Snížení vysokých stropů, změna osvětlení místnosti, akustická izolace (například hluk od sousedů), tepelná izolace (zejména pro byty v nejvyšším patře).

 • Sádrokartonové předsazené příčky
  Nahrazuje omítky a stěrky, vyrovnání nerovných stěn, možnost aplikace akustické nebo tepelné izolace a různých elektrických a vodo-instalačních rozvodů.

 • Sádrokartonové příčky
  Rychlé a jednoduché oddělení místnosti, výstavba bytového jádra, jednodušší následného demontáž příček do budoucna bez stavebních povolení.

 • Půdní vestavby
  Kompletní čisté obložení dřevěných konstrukcí, zabezpečení požární odolnosti, zakrytí parozábrany.

 • Střešní okna
  Obložení střešních oken s důrazem na tepelnou pohodu, proudění teplého vzduchu od radiátoru podél okna, akustickou pohodu a v neposlední řadě maximální možný průnik světla do interiéru.

 • Sádrokartonová šachta na toaletě
  Zakrytí instalací v instalačních šachtách, vytvoření revizních dvířek a otvorů, zvýšení akustického komfortu.

 • Minerální podhledy
  Začištění a zakrytí stropů a podstropních instalací. Vytvoření prostoru pro bodovky a jiná vsazená svítidla.

Sádrokartonové podhledy

Montáž sádrokartonu představuje rychlé, kvalitní řešení rekonstrukcí bytových a nebytových prostor. Zabýváme se montáží sádrokartonových podhledů a příček, které mají jako estetický tak i praktický význam pro osvětlení, izolaci zvuku a tepla.
Sádrokartonové podhledy mohou skrýt elektrické rozvody nebo vzduchotechniku.

Jsme spolehlivým partnerem pro naše klienty