Obkladačské práce

Pokládka dlažby v interiéru

Potřebujete profesionální provedenou pokládku dlažby za rozumnou cenu? Neváhejte nás kontaktovat. Nejčastěji zakázky bývají obložení koupelny, obložení vany, obložení kuchyně.

Pokládka podlahy

Chystáte se na rekonstrukci koupelny nebo rekonstrukci kuchyně, či rekonstrukci jádra? Toužíte po nových obkladech nebo dlažbě? Netrapte se sami nad prací, kterou s radostí uděláme za vás. Jsme specialisté i na pokládku plovoucí podlahy, pokládku vinylové podlahy, pokládku laminátové podlahy, dřevěné podlahy a nejrůznějších stěrek imitující například beton.

Pokládka dlažby se v interiérech i exteriérech bytů, domů a firemních prostorách prezentuje v moderním i v klasickém řešení. Vhodný výběr a profesionální pokládka dlažby dokáže každou plochu změnit v praktickou plnohodnotnou podlahu. Zabezpečíme pro vás pokládku dlažeb a obkladů a pokládku zámkové dlažby.

Obkládání a pokládka dlažby v Brně, Praze, Bratislavě a okolí

Naši zkušení obkladači zajistí veškeré obkladačské práce, od malého rozsahu jako je pokládání obkladů a pokládka dlažby na balkony, terasy či schody, přes kompletní obložení koupelny, obložení rekonstruovaného bytového jádra, chodby, kuchyně a jiných místnosti v bytech a rodinných domech, až po obklady a dlažby pro velké objekty (obchody, obchodní domy, kanceláře a pod.).

Kvalitně obkládáme koupelny, WC a kuchyně. Dlažbu položíme na schodech, chodbách, terasách, balkonech, nebo také ve sklepě nebo v garáži. Vyjdeme vstříc vašim přáním v oblasti pokládky dlažby.
Kromě odborné pokládky podlah nabízíme samozřejmě i službu vyrovnání podlahy před její pokládkou.

Nabízíme profesionální pokládku běžných typů podlahových krytin.

  • Plovoucí laminátové
  • vinylové,
  • vinyl,
  • koberce a kobercové čtverce,
  • linoleum,
  • PVC,
  • parketové vlysy.

Příprava podkladů

  • Vyrovnání podlah.
  • Nivelační stěrky.

Pokládka dlažby na balkon a teras

Pokládka dlažeb a obkladů na terase či balkoně patří mezi stavební úpravy, při kterých je nutná vhodná stavební chemie a materiály, které vydrží i vnější podmínky. Dnes nejčastěji používaná technologie pokládky vhodné dlažby na balkon a terasy je do lepicí malty nebo lepidla. Nejčastěji se jedná o keramickou dlažbu, ale mohou to být i dlaždice z jiných materiálů, např. iz přírodního kamene.

Dláždění a obkladačské práe

Provádíme komplexní obkladačské práce v interiérech. Odborně zrealizujeme obklady a dlažby v rámci částečné i kompletní rekonstrukce bytů či domů. Provádíme pokládání dlažby a obkladů do koupelen, sprchových koutů, kuchyní apod. Hledáte profesionálních obkladače na pokládání dlažby a obklady v interiéru? Máme mnohaleté zkušenosti s obkládáním a pokládkou dlažby. Specializujeme se na zakázky většího i menšího rozsahu a komplexní stavební práce v interiéru. Obkládání děláme i pro hotely, restaurace a další komerční prostory.

Jsme spolehlivým partnerem pro naše klienty